Pamje shokuese, gruaja tërheq zvarrë fëmijën përgjatë trotuarit (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 17:49 26-10-2017 Pamje shokuese, gruaja tërheq zvarrë fëmijën përgjatë trotuarit (VIDEO)

Një video shokuese ka qarkulluar në rrjete siociale kohët e fundit, në të cilën shihet një grua që po tërheq zvarrë një fëmijë në mes të rrugës.

Videoja që po qarkullon në internet ka ngjallur debate të forta, në lidhje me faktin nëse gruaja po tërheq një fëmijë apo është diçka tjetër, një kukull, pasi pamjet janë pak të paqarta.

Xho, nga Liverpooli, tha: “Unë isha duke ecur nëpër qytet dhe djali ra, gruaja pa djalin kishte rënë, por vazhdoi të ecnin. Njerëzit kthenin kokat vazhdimisht, por gruaja vazhdoi kështu për një kohë". 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Nuk jam nënë e keqe’, 31-vjeçarja filmohet duke tërhequr zvarrë në rrugë djalin e saj 4-vjeçar
“Unë jam inteligjent”, Tump akuza të ashpra mediave amerikane: Shtrembëroni realitetin »
Article Logic
Execution time: 0.01119589805603
array(1) { ["section"]=> string(74) "pamje-shokuese-gruaja-terheq-zvarre-femijen-pergjate-trotuarit-video-97328" }