Pamje shokuese nga burgu/ 39-vjeçari godet me thikë 4 persona me pranga në duar (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:51 22-04-2019 Pamje shokuese nga burgu/ 39-vjeçari godet me thikë 4 persona me pranga në duar (VIDEO)

Në burgun e qytetit të Ohaios në Amerikë, 4 të burgosur ishin duke luajtur me letra kur një i burgosur tjetër i ka sulmuar me thikë.

 

Sipas Neë York Times, autori i sulmit është Greg Reinke, 39-vjeç i cili është burgosur përjetësisht për vrasje. Autori kishte një thikë të cilën e ka përdorur kundër të burgosurve të cilët nuk kishin mundësi të mbroheshin pasi kishin pranga në duar.

Videoja u bë virale dhe ka shkaktuar shok te të gjithë përdoruesit e rrjeteve sociale. Policet e Ohaios e arrestuan direkt dhe e vendosën atë në qeli të izoluar për të shmangur tensione të mëtejshme.

Burgu i Ohaios konsiderohet si një nga me të sigurtët në Amerikë dhe nuk është gjetur ende se si autori Greg Reinke arriti të gjente thikën...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026721954345703
array(1) { ["section"]=> string(91) "pamje-shokuese-nga-burgu-39-vjecari-godet-me-thike-4-persona-me-pranga-ne-duar-video-161414" }