Pamje shokuese/ Shkodra nën pushtetin e ujit (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:23 23-03-2018 Pamje shokuese/ Shkodra nën pushtetin e ujit (FOTO) Foto nga Shkodra

Situata në qytetin e Shkodrës nga reshjet e dendura të shiut, duket se sa vjen dhe përkeqësohet.

Ndërkohë që niveli i ujit rritet çdo ditë e më shumë, ku në disa zona të banuara arrin deri në një metër, dëmet në të mirat materiale të banorëve janë të konsiderueshme.

Nga disa foto të ardhura në redaksinë e newsbomb.al, shihet gjendja e tmerrshme me të cilën po përballen qytetarët shkodranë kohët e fundit.

Screenshot_4.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_5.jpgScreenshot_1.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pengmarrja në Francë, rritet numri i viktimave, ekzekutohet autori
Arrestohet në Vlorë, kapet me 36.5 kg Cannabis Sativa (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.011129856109619
array(1) { ["section"]=> string(55) "pamje-shokuese-shkodra-nen-pushtetin-e-ujit-foto-114271" }