Pamje shokuese, vogëlushin e përpijnë dallgët teksa luan (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 18:24 27-02-2017 Pamje shokuese, vogëlushin e përpijnë dallgët teksa luan (VIDEO)

Një djalë i vogël është vënë në rrezik mbytjeje teksa kishte dalë shëtitje në plazhin e Hawai.

Fatmirësisht atij i kanë ardhur në ndihmë ndisa persona të tjerë të cilët ndodheshin në breg në atë moment duke e nxjerrë në kohë nga uji.

E gjithë ngjarja është filmuar nga një person që ishte duke filmuar dallgët që formohen në këtë zonë të plazhit.

Në pamje dallohet fëmija, i cili ndodhet  buzë bregut që luan me dallgët, por kur kjo e fundit e përplas atë, ai humb kontrollin rrëzohet dhe uji fillon ta tërheqë duke e çuar më në thellësi.

Janë me të vërtetë momente shokuese që të bëjnë të mbash zemrën me dorë nga frika, por fatmirësisht ai është  shpëtuar nga të pranishmit në bregdet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rrallë, thyen vezën por ja çfarë gjen brenda saj (Video)
Falsifikuan një raport, Kim Jong Un ekzekuton 5 punonjës të sigurimit me një formë ekstreme »
Article Logic
Execution time: 0.01156210899353
array(1) { ["section"]=> string(67) "pamje-shokuese-vogelushin-e-perpijne-dallget-teksa-luan-video-70142" }