Pamje SHOKUESE: Zihet me të dashurin, gruaja hedh foshnjen si leckë, e përplas në tokë... (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 19:02 26-05-2020 Pamje SHOKUESE: Zihet me të dashurin, gruaja hedh foshnjen si leckë, e përplas në tokë... (VIDEO)

Pamjet që do shihni më poshtë janë filmuar nga kamerat e sigurisë së hotelit. Një nënë e re italiane është zënë me të dashurin e saj, dhe në nerva e sipër ka hedhur foshnjen, sikur të ishte një leckë me të cilën donte të gjuante të dashurin.

Fëmija tani ndodhet në kujdes intensiv në spital. Nëna e re, identiteti i së cilës nuk bëhet me dije, kishte ngecur në Rumani pas përhapjes së covid-19.

Ajo ndodhej në hotel, dhe gjatë një sherri me të dashurin e saj, ka bërë veprimin çnjerëzor. Pamjet janë filmuar nga kamerat e hotelit në Timisoara, Rumaninë perëndimore.

Ndërkohë, pas publikimit të videos së rëndë, nëna e dhunshme është arrestuar. 

arrestiii.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090138912200928
array(1) { ["section"]=> string(96) "pamje-shokuese-zihet-me-te-dashurin-gruaja-hedh-foshnjen-si-lecke-e-perplas-ne-toke-video-207912" }