PAMJE SHQETËSUESE/ Djali rreh keq vajzën jashtë një club-i nate (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:20 31-07-2018 PAMJE SHQETËSUESE/ Djali rreh keq vajzën jashtë një club-i nate (VIDEO) Foto e shkeputur nga video

Një djalë i ri ka ushtruar dhunë ndaj një vajze e cila sipas dëshmitarëve e fyeu.

 

Në video dëgjohet djali të thotë “më thuaj edhe një herë”!.

Nga inati djali nuk duron më dhe e godet në grusht, por nuk ndalon aty, lëshon edhe grushtin e dytë dhe të fundit duke e lënë pa ndjenja vajzën.

Nuk dihet se pse vajza dhe djali u ballafaquan. Ngjarja ndodhi jashtë një klubi nate në Essex, jug lindje të Anglisë.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012673139572144
array(1) { ["section"]=> string(75) "pamje-shqetesuese-djali-rreh-keq-vajzen-jashte-nje-club-i-nate-video-129738" }