Pamje të frikshme, adoleshenti merr plagë të rënda në duar por s'do ta besoni çfarë iu ndodh gishtave të tij

Publikuar tek: bota, më 16:11 23-06-2017 Pamje të frikshme, adoleshenti merr plagë të rënda në duar por s'do ta besoni çfarë iu ndodh gishtave të tij

Një adoleshent ka marrë plagë të rënda në duar pasi kaloi natën jashtë i dehur në temperatura -30 gradë.

Adoleshenti i cili është në Grinlandisht Inuit, u dërgua në spital 30 minuta pasi i kanë ngrirë rëndë gishtat e tij.

Edhe pse disa pjesë të gishtave kishin filluar t’i vdesin nga të ftohtit mjekët janë përkujdesur dhe kanë arritur rezultate të mira duke i normalizuar ato.

Pamjet e mëposhtme tregojnë si duken gishtat në gjendje të rëndë dhe pas normalizimit.

fghghfghgfhjfgh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të gjithë e mendonin të vdekur, gjendet gjallë 32 vjeçarja brenda kullës së djegur në Londër
Bie korenti në pishinën e resortit në Turqi, të paktën 5 të vdekur »
Article Logic
Execution time: 0.01137900352478
array(1) { ["section"]=> string(113) "pamje-te-frikshme-adoleshenti-merr-plage-te-renda-ne-duar-por-s-do-ta-besoni-cfare-iu-ndodh-gishtave-te-tij-83581" }