Pamje të FRIKSHME/ Momenti kur betonierja aksidentohet në Tiranë, shikoni si shpëton mrekullisht punëtori në kantier (VIDEO)’

Publikuar tek: aktualitet, më 20:23 22-02-2021 Pamje të FRIKSHME/ Momenti kur betonierja aksidentohet në Tiranë, shikoni si shpëton mrekullisht punëtori në kantier (VIDEO)’ Momenti i aksidentit

Një video e rëndë është publikuar në rrjete sociale, ku shihet një betoniere e cila aksidentohet në një kantier ndërtimi.

Siç shihet edhe në pamje që janë siguruar nga kamerat e sigurisë, betonierja futet në kantier dhe punonjësi që është duke ecur aty pranë shpëton mrekullisht.

Fatmirësisht edhe shoferi i mjetit të tonazhit të rëndë ka shpëtuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Djali i Lefter Çipës i shkruan Albin Kurtit pas homazhit që i bëri të atit: Vlerësimi juaj është një çmim i madh që vjen nga Kosova jonë
Mbërrijnë në Shqipëri 8190 dozat e vaksinës anti-COVID nga kompania Pfizer (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011051893234253
array(1) { ["section"]=> string(127) "pamje-te-frikshme-momenti-kur-betonierja-aksidentohet-ne-tirane-shikoni-si-shpeton-mrekullisht-punetori-ne-kantier-video-239828" }