PAMJE TË FRIKSHME nga SHKODRA: 80 persona të bllokuar në rrugë (NGA VENDI I NGJARJES)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:37 18-01-2018 PAMJE TË FRIKSHME nga SHKODRA: 80 persona të bllokuar në rrugë (NGA VENDI I NGJARJES)

Rrëshqitje gurësh në Dukagjin, 80 persona mbeten të bllokuar dhe kanë nevojë për ndihmë të menjëhershme.

Siç raporton newsbomb.al, 80 persona janë bllokuar në rrugën që lidh Shkodrën me Dukagjinin për shkak të rrëshqitjes së një masivi shkëmbor, që ka bllokuar rrugën, qartazi dukshëm edhe në këto foto.

Rrëshqitja e gurëve në vendin e quajtur Omaraj ka bllokuar rreth 80 automjete. Fadromat kanë ardhur në ndihmë dhe po punojnë për të zhbllokuar rrugën ndërsa situata paraqitet vërtet alarmante, shkruan newsbomb.al.

g.jpg

g1.jpg

g2.jpg

g3.jpg

g4.jpg

g5.jpg

g6.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Emërohen drejtorët e rinj të Hipotekave, Rama i bën për ‘ujë të ftohtë’ ditën e parë të punës: Të gjithë në provë, në qershor ndryshimi i madh
Newsbomb.al zbardh LISTËN ME EMRA: Këta janë 28 DREJTORËT E RINJ TË HIPOTEKAVE »
Article Logic
Execution time: 0.011725187301636
array(1) { ["section"]=> string(89) "pamje-te-frikshme-nga-shkodra-80-persona-te-bllokuar-ne-rruge-nga-vendi-i-ngjarjes-106995" }