Pamje të frikshme të uraganit Irma, qiell i frikshëm, rrugë të përmbytura (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 17:12 12-09-2017 Pamje të frikshme të uraganit Irma, qiell i frikshëm, rrugë të përmbytura (VIDEO)

Uragani Irma ka përmbytur rrugët e Floridas duke shkaktuar kaos në të gjithë vendin.

Në videot e mëposhtme janë paraqitur momentet kur rrugët në Miami kanë qene mbushur plot me ujë, furtunë, shi dhe një qiell i zymtë me pamje të frikshme.

Situata e uraganit mësohet se është qetësuar paksa ditën e sotme, por rreziku ekziston ende.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Koreja e Veriut i lëshon SHBA-së këncënime të tmerrshme
Tragjedi në Napoli, përpihet nga krateri i vullkanit familja me 3 anëtarë, shpëton fëmija 7 vjeçar »
Article Logic
Execution time: 0.012097120285034
array(1) { ["section"]=> string(83) "pamje-te-frikshme-te-uraganit-irma-qiell-i-frikshem-rruge-te-permbytura-video-92101" }