Pamje të FRIKSHME: Tornado gjigante krijohet në Gjirin e Lalzit (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:38 25-10-2020 Pamje të FRIKSHME: Tornado gjigante krijohet në Gjirin e Lalzit (VIDEO) Tornado në Gjirin e Lalzit

Moti i vrenjtur është rikthyer këtë fundjavë në vendin tonë, duke shkaktuar edhe fenomene të frikshme si kjo vorbullë në Gjirin e Lalzit.

Tornado gjigante është formuar jo shumë parg bregut, rreth 500 metra, duke shkaktuar edhe panik te ata pak persona që ndodheshin buzë detit.

Fatmirësisht drejtimi i tornados nuk ka qenë nga toka, duke mos shkaktuar edhe dëme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjuzi takon naftëtarët dhe u jep dorën një nga një: Do takoj kreu tuaj, le të ma ngjis Covidin, është një rrenë ndërkombëtare
U sorollat sa në një spital në tjetrin! Nisin hetimet për QSUT dhe Traumën pas vdekjes së 53 vjeçarit nga Ndroqi »
Article Logic
Execution time: 0.010666847229004
array(1) { ["section"]=> string(75) "pamje-te-frikshme-tornado-gjigante-krijohet-ne-gjirin-e-lalzit-video-225073" }