Pamje të rënda: Autobusi futet mes turmës së njerëzve, të paktën 5 të vdekur (Video)

Publikuar tek: bota, më 14:01 25-12-2017 Pamje të rënda: Autobusi futet mes turmës së njerëzve, të paktën 5 të vdekur (Video)

Të paktën 5 persona kanë humbur jetën e dhjetra të tjerë raportohet të jenë plagosur pasi një autobus është futur mes turmës së këmbësorëve në një metro në Rusi.

Aksidenti i rëndë ka ndodhur në Moskë, në metronë “Slavyansky Bulvar”. Forcat policisë dhe emergjencat kanë mbërritur në vendngjarje. Sakaq po hetohet për shkaqet e aksidentit.

Paraprakisht dyshohet se autobusit i janë prishur frenat. Në video duket autobusi teksa hyn në shkallët e mertosë.

r4t34g3g3g.jpg

aqdqwfr23f2f2f.jpg

Pamje të rënda:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulm kamikaz, dhjetëra të vrarë pranë selisë së inteligjencës afgane
Armëpushimi i Krishtlindjes: Si i hodhën pushkët armiqtë dhe festuan së bashku në 25 dhjetor 1914 »
Article Logic
Execution time: 0.011442899703979
array(1) { ["section"]=> string(87) "pamje-te-renda-autobusi-futet-mes-turmes-se-njerezve-te-pakten-5-te-vdekur-video-104316" }