Pamje të rënda, e dashura filmon policët kur i qëllojnë të dashurin. Ai në gjak… (VIDEO +18)

Publikuar tek: bota, më 10:23 07-07-2016

Këto pamje të rënda po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale dhe medieve botërore.

E dashura filmon momentin kur policët qëllojnë mbi të dashurin e saj, i cili humbi jetën. Ai është në gjak, por i lidhur me rripin e sigurimit, aq korrekt...

Video shokuese është filmuar në Minnesota, SHBA.

Lavish Reynolds u tregon ndjekësve se si ajo dhe i dashuri Philando Castile, 32, u qëlluan nga një oficer policie. Sipas saj, oficeri i tha nxirr patentën, por në moment polici e qëlloi 4-5 herë. Gruaja qëndron gjakftohtë dhe filmon gjithçka. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072920322418213
array(1) { ["section"]=> string(92) "pamje-te-renda-e-dashura-filmon-policet-kur-i-qellojne-te-dashurin-ai-ne-gjak-video-18-45822" }