PAMJE TË RËNDA: E prangosi dhe i vuri këmbën në qafë, burri me ngjyrë vdes nga bllokimi i frymëmarrjes (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:40 26-05-2020 PAMJE TË RËNDA: E prangosi dhe i vuri këmbën në qafë, burri me ngjyrë vdes nga bllokimi i frymëmarrjes (VIDEO)

Pamje shokuese vijnë nga SHBA-të, teksa duket një polic i Minneapolis i cili ka arrestuar një burrë me ngjyrë, e ka prangosur dhe i ka vënë këmbën në qafë.

4.jpg

Pak çaste më pas ai humbi ndjenjat dhe vdiq. Pamjet e rënda janë filmuar nga një spektator në Minneapolisin jugor të hënën, dhe që tashmë është pjesë e hetimeve nga FBI.

Departamenti i Policisë konfirmoi vdekjen e burrit me ngjyrë në një deklaratë po atë mbrëmje. Viktima ishte ndaluar nga policët pasi u dyshua për falsifikim dokumentash.

1.jpg

Për më shumë shikoni artkullin e dailymail.

2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099160671234131
array(1) { ["section"]=> string(113) "pamje-te-renda-e-prangosi-dhe-i-vuri-kemben-ne-qafe-burri-me-ngjyre-vdes-nga-bllokimi-i-frymemarrjes-video-207894" }