Pamje të rënda, gruas i bien të fikët pasi tërhiqet zvarrë nga policia bashkiake

Publikuar tek: aktualitet, më 11:18 26-01-2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Laprakës në Tiranë, ku një gruaje që shiste fruta-perime i kanë rënë të fikët pas 'përplasjes' me punonjësit e policisë bashkiake.

Në videon e publikuar nga “Nisma Thurje”, shihet se si gruaja është rrethuar nga qytetarë që i vijnë në ndihmë, por edhe nga punonjësit e bashkisë, që sipas denoncuesit ishin fajtor për gjendjen e rënduar të saj.

Gruaja e cila ka disa vite që shet në atë zonë është tërhequr zvarrë nga punonjësit e policisë bashkiake.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Goditet banda e Gjirokastrës, arrestohen 2 të rinjtë (EMRAT DHE SERITË E VJEDHJEVE)
Rama e Meta bëhen bashkë dhe "rrëzojnë" Idrizin »
Article Logic
Execution time: 0.0099499225616455
array(1) { ["section"]=> string(85) "pamje-te-renda-gruas-i-bien-te-fiket-pasi-terhiqet-zvarre-nga-policia-bashkiake-66720" }