Pamje të rënda, kujdestarja rreh barbarisht të moshuarën: Ti je djall, nuk je njeri! (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 12:50 14-11-2017 Pamje të rënda, kujdestarja rreh barbarisht të moshuarën: Ti je djall, nuk je njeri! (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Livorno të Italisë ku në pamjet e një video shihet një kujdestare që rreh dhe trajton keq dy të moshuar 85 dhe 89 vjeç.

Të dy ishin nën kujdestarinë e saj pasi nuk kishin të afërm të tjerë.

Në pamjet e videos shihet kujdestarja rumune që e rreh, e fyen dhe e quan të moshuarën “Një djall”.  

“Ti je djall, nuk je njeri, ti ke një dragua brenda teje” , janë vetëm disa nga fjalët që i thotë kujdestarja të moshuarës, shkruan videocorriere, raporton newsbomb.al.

Dyshimet e para për dhunë lindën nga doktorët të cilët vunë re shenja dhune në trupin e të moshuarve dhe më pas u njoftua policia.

Çifti i të moshuarve iu besua një kujdestarie që u vendos nga gjykata dhe kujdestarja u arretua me akuzën për keqtrajtim dhe dhunë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Superaksion i policisë italiane, përfundon aventura e 3 shqiptarëve, arrestohen me 2.5 tonë drogë
Gruaja myslimane indiferente ndaj kufomave në sulmin e Londrës, zbulohet kush fshihet pas fotos që tronditi rrjetin »
Article Logic
Execution time: 0.011503934860229
array(1) { ["section"]=> string(92) "pamje-te-renda-kujdestarja-rreh-barbarisht-te-moshuaren-ti-je-djall-nuk-je-njeri-video-99509" }