Pamje të rënda! Modelja e 'PlayBoy' sulmohet nga dy Pitbullët e saj (Foto)

Publikuar tek: bota, më 22:24 19-02-2020 Pamje të rënda! Modelja e 'PlayBoy' sulmohet nga dy Pitbullët e saj (Foto) Foto ilustruese

Modelja e njohur e 'PlayBoy' Heather Elizabeth Parkhurst, është sulmuar nga dy qentë e saj Pitbull dhe si pasojë u shtrua menjëherë në spital.

Modelja tha se kjo ngjarje e frikshme mund të ketë ndodhur për shkak të xhelozisë së qenve, pasi njërin prej tyre sapo e kishte blerë.

dora2.jpg

Qeni që e kishte prej shumë kohësh u bë "xheloz" që solli në shtëpi një qen tjetër dhe e ka sulmuar.

dora.png

Mediat e huaja kanë raportuar se modelja rrezikonte të humbistë njërën dorë, pasi dy qentë e saj ia kanë masakruar.

dora1.jpg

Nga fotot e publikuara shihet edhe gjendja e rëndë e Elizabeth.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066111087799072
array(1) { ["section"]=> string(76) "pamje-te-renda-modelja-e-playboy-sulmohet-nga-dy-pitbullet-e-saj-foto-195800" }