Pamje të rënda: Po drekonte me gruan, shefi i policisë ekzekutohet me plumb pas koke (+18)

Publikuar tek: bota, më 17:54 05-12-2017 Pamje të rënda: Po drekonte me gruan, shefi i policisë ekzekutohet me plumb pas koke (+18)

Mafia ka tronditur sërish Meksikën, pas ekzekutimit në një restorant të një zyrtari të lartë policie.

Edgar Perez de la Pena, shef i njësisë speciale të policisë meksikane, është qëlluar me plumb pas koke nga dy vrasës me pagesë.

Në pamjet tepër të rënda të publikuara në rrjetet sociale, ai duket teksa qëndron i ulur me bashkëshorten e tij në një resorant. Një tavolinë më pas ulen dy persona që pretendojnë se do porositin ushqim. Në një moment, njëri prej tyre çohet dhe qëllon me armë zjarri pas koke shefin e policisë duke e lënë të vdekur në vend.

Policia meksikane ka deklaruar se është në kërkim të dy personave që shfaqen në video.

KUJDES! Pamjet janë tepër të rënda dhe të pacensuruara.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çuan në gjyq Mark Zuckerberg për pronësinë e Facebook, dy vëllezërit binjakë bëhen miliarderë
Njihuni me motrën e gazetares Sonila Meço, e para shqiptare në Këshillin Bashkiak në Gjermani dhe synon Parlamentin »
Article Logic
Execution time: 0.012667894363403
array(1) { ["section"]=> string(92) "pamje-te-renda-po-drekonte-me-gruan-shefi-i-policise-ekzekutohet-me-plumb-pas-koke-18-102068" }