Pamje të rënda! Punonte recepsioniste, burri xheloz qëllon për vdekje ish-gruan e tij (Video)

Publikuar tek: bota, më 21:52 18-02-2020 Pamje të rënda! Punonte recepsioniste, burri xheloz qëllon për vdekje ish-gruan e tij (Video) Vrasja në Bangkok

Ky është momenti i frikshëm kur një burrë xheloz shkon në klinikën dentare në Bangkok dhe qëllon për vdekje ish-gruan e tij, e cila punonte aty.

 

Nëna e një fëmije, Khuntai Chatthai, 28 vjeç, u shpall zyrtarisht e vdekur nga sulmi që ndodhi në kryeqytetin Thai.

Ndërsa nëna e vdekur ishte shtrirë e mbuluar me gjak, burri i armatosur iku nga vendi i ngjarjes.

Policia shkoi menjëherë në vendngjarje pas orës 03:00 me kohën lokale dhe u përpoqën të ndihmonin Chatthai, por më kot, ajo nuk mundi të mbijetojë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Boris Johnson firmos një tjetër divorc, këtë herë me partneren
Koronavirusi, 110 raste të reja jashtë Kinës brenda 24 orëve »
Article Logic
Execution time: 0.0087821483612061
array(1) { ["section"]=> string(96) "pamje-te-renda-punonte-recepsioniste-burri-xheloz-qellon-per-vdekje-ish-gruan-e-tij-video-195684" }