PAMJE TË RËNDA/ Vajzat lesbike rrihen në publik, nuk pranuan të puthen!

Publikuar tek: bota, më 14:24 07-06-2019 PAMJE TË RËNDA/ Vajzat lesbike rrihen në publik, nuk pranuan të puthen!

Një stjuardesë e kompanisë se Ryanair dhe shoqja e saj janë dhunuar në autobus pasi nuk pranuan të puthen.

 

Melania Gemondo, 28-vjeçare, ishte me të dashurën e saj në autobus në Londër dhe po ktheheshin në shtëpi pas darkës.

Në atë moment disa burra i janë afruar dhe i kërkuan që të puthen për t’i filmuar.

Gemodo dhe e dashura e saj refuzuan dhe burrat filluan t’i shanin dhe t’i gjuanin me monedha. Pas kesaj burrat i kërkuan prapë që të puthen dhe pasi ato refuzuan burrat i goditën dhe i lanë atje të gjakosura.

Melania Gemondo e denoncoi këtë akt diskriminues e të dhunshëm dhe në një intervistë për gazetën ‘Montevideo Portal’ tha se ndihej shumë e trishtuar nga ky sulm dhe se e dashura e saj dhe ajo janë të shokuar.

Sulme të tilla nuk kanë asnjë justifikim...

62072190_430437694457963_9188167482714619904_n.png

62169890_2450607851626011_7961857137481613312_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014300107955933
array(1) { ["section"]=> string(75) "pamje-te-renda-vajzat-lesbike-rrihen-ne-publik-nuk-pranuan-te-puthen-167267" }