Pamje të rralla / Tornado dhe përmbytje në Sarandë e Ksamil, fotot e motit të “çmendur”

Publikuar tek: aktualitet, më 13:40 10-09-2015 Pamje të rralla / Tornado dhe përmbytje në Sarandë e Ksamil, fotot e motit të “çmendur”

Dy tornado të fuqishme janë formuar sot në Ksamil të Sarandës si pasojë e motit të ashpër që ka përfshirë qytetin më jugor të Shqipërisë.

Tornadot janë formuar në det, duke mos përbërë kërcënim për banorët dhe ndërtimet, për shkak të fuqisë së tyre shkatërruese. Ndërsa qyteti i Sarandës është përfshirë nga rreshje të dendura shiu me erë të fortë duke sjellë probleme në trafik por edhe te banorët, që siç shihet në foto, e kanë të vështirë të ecin duke u përballë me vrullin e rrëkeve të shiut.

11988632_10205453846247605_6969554831552873823_n.jpg

11057740_10205453846287606_7296568060974539584_n.jpg

p1.jpg

p3.jpg

p4.jpg

sr1.jpg

 sr3.jpg

 sr2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « A kanë mbërritur militantë të ISIS mes refugjatëve në Europë? (Foto)
Lazarat, arrestohen dy persona të shpallur në kërkim »
Article Logic
Execution time: 0.013852119445801
array(1) { ["section"]=> string(88) "pamje-te-rralla-tornado-dhe-permbytje-ne-sarande-e-ksamil-fotot-e-motit-te-cmendur-20457" }