Pamje të rralla/ Tornado në Ksamil të Sarandës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:30 11-09-2015 Pamje të rralla/ Tornado në Ksamil të Sarandës

Si pasojë e një stuhie të fortë krijuar nga moti i keq, ditën e djeshme, në Ksamil të Sarandës janë formuar tornado si në foto. Pamjet e rralla janë fotografuar dhe kanë ngjallur mjaft kërshëri. 

Tornadot janë formuar në det, duke mos përbërë kërcënim për banorët apo banesat, pasi fuqia e tyre është shkatërruese.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Veliaj me krerët e fesë mbjell pemën e ullirit
Vjola 5 vjeç kërkon ndihmë »
Article Logic
Execution time: 0.027882099151611
array(1) { ["section"]=> string(51) "pamje-te-rralla-tornado-ne-ksamil-te-sarandes-20514" }