Pamje të tmerrshmë, i riu injekton me shiringë heroinë në autobus (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 10:03 25-02-2016

Këto janë pamjet e tmerrshme të një të riu në Pensilvani që ka injektuar heroinë në mes të autobusit plot me pasagjerë.

Michael Mini duket teksa nxjerr diçka nga çanta, e fut në shiringë dhe ia injekton vetes.

Më vonë ai humb ndjenjat dhe rrëzohet. Menjëherë mbërriti ambulanca dhe më vonë u zbulua se i riu kishte marrë sasi heroine. Pas trajtimit mjekësor, ai është arrestuar nga policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sondazhi, Britanikët do votojnë për BE-në
Shqiptari detyrohet të vjedhë në Angli për të paguar operacionin e nënës së tij në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.012428998947144
array(1) { ["section"]=> string(76) "pamje-te-tmerrshme-i-riu-injekton-me-shiringe-heroine-ne-autobus-video-33487" }