Pamjet e frikshme, deputeti i Kuvendit del nga makina dhe ulet në rrugë pas aksidentit të tmerrshëm

Publikuar tek: aktualitet, më 15:17 11-08-2017 Pamjet e frikshme, deputeti i Kuvendit del nga makina dhe ulet në rrugë pas aksidentit të tmerrshëm

Deputeti Eduart Ndocaj shpëtoi mrekullisht ditën e djeshme nga një aksident i frikshëm në Itali.

“Për pak sekonda kam parë si në filma thuajse fundin tim”, rrëfen Ndocaj momentet e tmerrshme të aksidentit nga i cili për fat të mirë shpëtoi pa lëndime serioze. Ndocaj jep edhe një mesazh tani që gjithçka u mbyll vetëm me dëme materiale të makinës.

“Te dashur miq, 

Ju falenderoj per mira mesazhe e telefonata qe keni derguar ne 24 ore nga lajmi i aksidentit tim.
Per pak sekonda kam pare si ne filma thuajse fundin tim, por Zoti me tha te kuptoj se ai nuk ishte fundi im e ndoshta jeta ime eshte nje mision edhe per ju njerezit e thjeshte qe gjithmone keni qene pjese e rendesishme e jetes time. Ky aksiden me ka bere te ndryshoj optiken per jeten e ta vleresoje me shume ate.

Mes shume mesazhe po ju dergoj mesazhin e nje qytetari qe eshte nga Lazari e nuk e njoh fare!

Z Ndocaj, jam Agroni nga lazarati. Te uroj sherim te shpejte.Ta shkruajta kete mesazh per te te shprehur respektin tim si njeri,bisezmen dhe politikan.Qe ne momentin e pare ju rezatoni nje sinqeritet burerri dhe besim tek zoti,qe ralle njerez te plotesuar si ti e kane.Te tjere kane nje vetbesim te tepruar te diplomat qe kane dhe shkollimi gjoja perendimor e ca lidhje qe i krijojne vetem ata.Gjithe kete ta thashe per te nenvizuar dicka qe te ka ndodhur vetem ty personalisht dhe ma shtoi respektin dhe pse nuk njihemi; Per here te pare ne nje faqe shqiptari ne 99% te tyre shkruajne me respekt e fjale zemre,aq me teper te zones tuaj se me thene te drejten ne provincialet jemi pak te ngushte si me thene po qe per njeri tjetrin.Ti or vella je i vecante ti do kesh nonje gje magjike qe ta ka falur zoti.Dhe me vjen mire qe njerzit e mire jane te sukkseshem,mbushem, se zoti ua jep me dy duar.Gjithesesi te uroj nga zemra te shkuara dhe zoti qofte me Ju.”

nco.jpg

nd1.jpg

nd2.jpg

 

nd3.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.019290208816528
array(1) { ["section"]=> string(104) "pamjet-e-frikshme-deputeti-i-kuvendit-del-nga-makina-dhe-ulet-ne-rruge-pas-aksidentit-te-tmerrshem-88843" }