Pamjet e frikshme të hotelit në Dubai të përfshirë nga flakët (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:10 01-01-2016

Me një skenë të frikshme janë përballur shumë turistë dhe vendas natën e ndërrimit të viteve në Dubai. Një hotel 63 katësh është përfshirë i gjithi nga flakët, të cilët janë përhapur me shpejtësi në të gjithë ndërtesën.

Address Hotel është djegur pothuajse i gjithi dhe nga ngjarja raportohet vetëm për persona të lënduar lehtë. Autoritetet theksuan se kanë marrë me shpejtësi situatën në kontroll, ndërsa kanë bërë të mundur evakuuimin e personave që ndodheshin brenda në ndërtesë.

Address Hotel ndodhet në afërsi të të famshmit Burj Khalifa.

dubai-hotel-fire-reuters759.jpg

dubai_fire3_3538905b.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë do të sjellë për Evropën viti 2016?
Holanda merr kryesimin e Bashkimit Europian »
Article Logic
Execution time: 0.012329816818237
array(1) { ["section"]=> string(73) "pamjet-e-frikshme-te-hotelit-ne-dubai-te-perfshire-nga-flaket-video-28969" }