Pamjet 'LIVE': Donald Trump largohet nga Shtëpia e Bardhë para se të nisë ceremonia e inagurimit të Joe Biden

Publikuar tek: bota, më 13:35 20-01-2021 Pamjet 'LIVE': Donald Trump largohet nga Shtëpia e Bardhë para se të nisë ceremonia e inagurimit të Joe Biden Shtëpia e Bardhë

Donald Trump nuk do ta mirëpresë presidentin e zgjedhur të SHBA Joe Biden te dera e Shtëpisë së Bardhë.

Mediat amerikane raportojnë se presidenti amerikan po largohet përpara nisjes së ceremonisë për inagurimin e Biden.

Trump-it i mbeten tashmë më pak se 24 orë në detyrë, ndërsa e nesërmja pritet ta gjejë në Florida.

Momentet e fundit në Presidencë, Trump i shfrytëzoi për të falur 72 persona, ndër ta ish-këshilltarin Steve Bannon dhe reperin Lil Wayne.

Lexo edhe: Joe Biden do firmosë menjëherë 17 urdhra ekzekutivë për të “zhbërë” politikat e Trump, rivendos programet e epokës Obama  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapet shqiptari me 5 kg KOKAINË të shënjuar “LAMBO”, ja çfarë e tradhëtoi (DETAJE)
»
Article Logic
Execution time: 0.012129068374634
array(1) { ["section"]=> string(113) "pamjet-live-donald-trump-largohet-nga-shtepia-e-bardhe-para-se-te-nise-ceremonia-e-inagurimit-te-joe-biden-235700" }