Pamjet LIVE: Shpërthen në flakë anija luftarake amerikane

Publikuar tek: bota, më 20:51 12-07-2020 Pamjet LIVE: Shpërthen në flakë anija luftarake amerikane

Të paktën një person ka mbetur i plagosur nga flakët që kanë përfshirë një anije luftarake amerikane.

Sipas autoriteteve, zjarri ka rënë në anijen USS Bonhomme Richard, rreth 200 metra e gjatë, e ankoruar në bazën detare të San Diegos.

200 marinarë dhe oficerë ndodheshin në bordin e anijes kur shpërtheu zjarri, fatmirësisht nuk kanë pësuar lëndime serioze. Hetimet për shkakun e zjarrit po vazhdojnë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01115083694458
array(1) { ["section"]=> string(63) "pamjet-live-shperthen-ne-flake-anija-luftarake-amerikane-213653" }