PAMJET TRAGJIKE/ Një 51 vjeçar tenton të presë fytin në Gjykatë, akuzohet për vrasjen e një vajze

Publikuar tek: bota, më 11:06 26-06-2019 PAMJET TRAGJIKE/ Një 51 vjeçar tenton të presë fytin në Gjykatë, akuzohet për vrasjen e një vajze

Një burrë nga Nebraska, Aubrey Trail, i akuzuar për vrasjen e një 24 vjeçareje pasi kishte kërkuar me të takim online, tronditi sallën e gjyqit kur me një mjet prerës, në sallë, tentoi të priste fytin.

Bashkë me të, u akuzua edhe e dashura e tij. Por, përpara se gjykata të jepte vendimin ai bërtiti: “Baily është e pafajshme, dhe ju mallkoj të gjithëve” tha ai gjatë procesit të së hënës në gjykatë. Nuk është e qartë se me çfarë tentoi të presë fytin.

Trail, 51 vjeç, është në gjyq për vrasje të shkallës së parë të Sydney Loofe, që u zhduk për 19 ditë, pasi kishte lënë takim me ciftin. Trupi I saj u gjet në dhjetor 2017 në thasë mbeturinash shpërndarë nëpër kanale nëpër ferma të ndryshme në Nebraska. Prokurorët pretendojnë se Trail për disa javë ka tentuar të joshë Loofe, me ndihmën e të dashurës së tij 24 vjecare Bailey Bosëell, që gjithashtu është nën akuzë për këtë vrasje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069930553436279
array(1) { ["section"]=> string(102) "pamjet-tragjike-nje-51-vjecar-tenton-te-prese-fytin-ne-gjykate-akuzohet-per-vrasjen-e-nje-vajze-169806" }