Pamjet tronditëse kur i riu tenton të kapë vajzën që hidhet nga pallati (Video)

Publikuar tek: bota, më 12:52 30-12-2015

Një i ri tentoi t’i shpëtonte jetën një vajze e cila u hoh nga kati i 6 i një pallati ndërsa pamjet shokuese janë kapur nga kamerat e suigurisë.

I riu kinez ishte duke shëtitur poshtë një pallati kur vuri re se një vajzë po tentonte të hidhej. Menjëherë ai u afrua poshtë pallatit dhe hapi krahët në përpjekje për ta kapur atë. Shpejtësia dhe pesha e madhe bënë që edhe ai të rrëzohet duke marrë plagë të rënda.

Fatkeqsisht vajza humbi jetën në vendngjarje ndërsa djali, që tashmë është kthyer në një hero në Kinë, po rekuperohet në spital. “Nuk pendohem për atë që bëra por më vjen keq që nuk arrita ta shpëtojë”, ka thënë ai për tekevizionin kinez.

Kujdes: Pamje të rënda!

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014142990112305
array(1) { ["section"]=> string(83) "pamjet-tronditese-kur-i-riu-tenton-te-kape-vajzen-qe-hidhet-nga-pallati-video-28854" }