Panairi i librit pret një vizitor të veçantë, kush e shoqëron Zahon të “kamufluar” me xhup dhe kapuç të kuq (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:52 18-11-2017 Panairi i librit pret një vizitor të veçantë, kush e shoqëron Zahon të “kamufluar” me xhup dhe kapuç të kuq (FOTO)

Panairi i librit ka pritur këtë të shtunë një vizitor të veçantë.

Djalin e vogël të kryeministrit Edi Rama, Zaho.

Vogëlushi është shoqëruar nga nëna e tij, Linda Rama. Ajo që bie në sy është fakti se Zaho është shfaqur në publik i veshur me një xhup të kuq, e ndonëse në një ambient të brendshëm nuk e ka hequr kapuçin nga koka, ndoshta si një formë “maskimi” nga sytë kureshtarë të vizitorëve të tjerë të rastësishëm në këtë panair.

Po ashtu, të shumtë kanë qenë edhe qytetarët që donin ta shikonin nga afër djalin e kryeministrit Rama, i ardhur në jetë nga martesa e tij me Linda Ramën.

Zaho shfaqet në këto foto mjaft i interesuar për librat dhe dukshëm ka dalë prej andej me shumë dhurata në duar, që siç thotë edhe vetë Rama, librat janë investimi më i mirë për të ardhmen e kujtdo.

 

 

 23730889_10212588841669701_1340887691_o.jpg23732308_10212588830829430_1800629407_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025673151016235
array(1) { ["section"]=> string(116) "panairi-i-librit-pret-nje-vizitor-te-vecante-kush-e-shoqeron-zahon-te-kamufluar-me-xhup-dhe-kapuc-te-kuq-foto-100035" }