“Panama Papers”, Mero Baze tregon kush deputet fshihet pas Ismail Mulletit

Publikuar tek: politike, më 16:18 04-04-2016 “Panama Papers”, Mero Baze tregon kush deputet fshihet pas Ismail Mulletit

Gazetari Mero Baze me anë të një postimi në “Facebook” pretendon se pas biznesmenit Ismail Mulleti fshihet deputeti i PD-së, Genc Pollo

Kompania që drejtohet nga Mulleti, “GFI”, rezulton e përfshirë në skandalin botëror “Panama Papers” dhe sipas Bazes që prej vitit 1996, ky biznesmen ka shërbyer si mbulesa e deputetit Pollo.

“Ismail Mulleti është mbulesa e Genc Pollos në çdo biznes që nga viti 1996 dhe konçesioni i ngjyrosjes është njeriu që mbulon Shkëlzen Berishën. Lekët i paskan çuar deri në Panama po këta nuk duhen çuar aq larg. Sështë keq Burgu Bënçës”, shkruan gazetari. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088109970092773
array(1) { ["section"]=> string(77) "panama-papers-mero-baze-tregon-kush-deputet-fshihet-pas-ismail-mulletit-36802" }