Panariti inspekton përfundimin e punimeve për rehabilitimin e digës në Lushnje

Publikuar tek: politike, më 17:45 02-02-2016 Panariti inspekton përfundimin e punimeve për rehabilitimin e digës në Lushnje

Edmond Panariti ka inspektuar përfundimin e punimeve për rehabilitimin e digës që lidh Murrizin dhe Thanën në qytetin e Lushnjes.

Ky investim është i vlerës 1.9 milion euro dhe Ministri i Bujqësisë ka inspektuar nëse përputhet me standardet ndërkombëtare. Investimi i kryer ka konsistuar në rehabilitimin, përmirësimin dhe modernizimin e parametrave të sigurisë së digave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096549987792969
array(1) { ["section"]=> string(84) "panariti-inspekton-perfundimin-e-punimeve-per-rehabilitimin-e-diges-ne-lushnje-31570" }