Pandeli Majko: Pas kësaj fitoreje rriten dhe përgjegjësitë ndaj nesh

Publikuar tek: barometri, më 06:56 27-06-2017 Pandeli Majko:  Pas kësaj fitoreje rriten dhe përgjegjësitë ndaj nesh

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0078639984130859
array(1) { ["section"]=> string(73) "pandeli-majko-pas-kesaj-fitoreje-rriten-dhe-pergjegjesite-ndaj-nesh-84104" }