Pandeli Majko 'sfidon' Edi Ramën, ky i kërkon të nxjerrë telefonin, por Pandi s’lëviz 'as gishtin'

Publikuar tek: aktualitet, më 09:42 24-03-2019 Pandeli Majko 'sfidon' Edi Ramën, ky i kërkon të nxjerrë telefonin, por Pandi s’lëviz 'as gishtin'

Pandeli Majko nuk e ka dëgjuar kryeministrin Edi Rama kur ky i fundit i ka kërkuar që të nxjerrë celularin dhe të pasqyrojë gjithçka në rrjetet sociale. I gjithë episodi ngjau në fund të fjalës së djeshme të Ramës në kongres.

“Tani në fund, të gjithë nxirrini telefonat nga xhepi. Të gjithë nxirrini nga xhepi. E kam serioze. Pandeli, nxirre telefonin nga xhepi. Pandeli, mos kurse internetin. Nxirre telefonin nga xhepi. Po nxirre nga xhepi se është skandal do të marrin kamerat dhe do të thonë: Skandal në kongres, Majko nuk nxjerr telefonin nga xhepi….

Nxirrni telefonat nga xhepi dhe bëni një fotografi aty ku jeni. Postojeni nga sheshi i Nënë Terezës, me Partinë Socialiste, për Tiranën që duam dhe për Shqipërinë që duam” tha Rama.

Pandeli Majko në asnjë moment nuk lëvizi as gishtin për të dëgjuar sugjerimin e kryeministrit Rama. Madje kamerat e ERTV, meqënëse Majko u tregua indiferent për kërkesën e sinqertë të Ramës, nuk e fiksuan në asnjë moment ish-kryeministrin rebel Pandeli Majko.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vjedhja me dhunë në Mallakastër, arrestohen 2 autorët, shpallet në kërkim një tjetër (DETAJE)
Vodhën me dhunë, kush janë dy grabitësit e arrestuar (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.0099489688873291
array(1) { ["section"]=> string(99) "pandeli-majko-sfidon-edi-ramen-ky-i-kerkon-te-nxjerre-telefonin-por-pandi-s-leviz-as-gishtin-157665" }