Panik në Aeroportin e Mançesterit, nisin evakuuimet

Publikuar tek: bota, më 17:54 09-06-2017 Panik në Aeroportin e Mançesterit, nisin evakuuimet

Terminali dy i aeroportit të Mançesterit në Britani është evakuuar me shpejtësi pas alarmit për bombë.

Shkak është bërë gjetja e një çante të dyshimtë dhe pa pronar. Forca të shumta policie dhe ekipet anti eksploziv kanë mbërritur në vendngjarje.

Rreth tre javë më parë Mançesteri u trondit nga shpërthimi kamikaz në një koncert muzikor që shkaktoi 22 viktima dhe dhjetëra të plagosur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Selfia e kësaj gruaje bën xhiro në mbarë rrjetin për një arsye të rrallë, mijëra reagime për mesazhin që surprizoi të gjithë
Sulm me hanxhar në një shesh të Londrës »
Article Logic
Execution time: 0.010616064071655
array(1) { ["section"]=> string(56) "panik-ne-aeroportin-e-mancesterit-nisin-evakuuimet-81887" }