Panik në ajër, aeroplani i nisur nga Parisi drejt uljes emergjente

Publikuar tek: bota, më 17:59 02-10-2016 Panik në ajër, aeroplani i nisur nga Parisi drejt uljes emergjente

Pasagjerët e një aeroplani të nisur ditën e sotme nga Parisi janë përfshirë nga tmerri kur është njoftuar gjendja e emergjencës.

Shkaqet janë ende të paqarta. Sipas mediave në vend, aeroplani i nisur nga Parisi me destinacion kryeqytetin e Algjerisë, është detyruar të kthehet sërish për ulje emergjence në aeroportin “Orly”. Forca të shumta policie dhe ambulanca kanë mbërritur në pistën e aeroportit në pritje të avionit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet vëllai i Fetullah Gylenit, akuzohet për organizimin e puçit të dështuar ushtarak
"New York Times" zbulon se Donald Trump nuk ka paguar taksa për 18 vite »
Article Logic
Execution time: 0.011446952819824
array(1) { ["section"]=> string(71) "panik-ne-ajer-aeroplani-i-nisur-nga-parisi-drejt-uljes-emergjente-54858" }