Panik në ajër, rrufeja godet avionin (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:03 09-10-2016

Një rrufe e fuqishme ka gotitur teksa fluturonte një avion duke shkaktuar kështu panik të madh tek pasagjerët.

Ngjarja ka ndodhur në Islandë ndërkohë që vendi ishte përfshirë nga një stuhi e ashpër dhe gjendja ishte emergjente.

 Në video dëgjohen zëra të pikëlluar dhe të trembur njëkohësisht për ngjarjen. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Planifikon sulm terrorist në Gjermani, arrestohet 22-vjeçari
Schwarzenegger i shtohet listës së republikanëve që nuk do votojë për Donald Trump »
Article Logic
Execution time: 0.011196136474609
array(1) { ["section"]=> string(47) "panik-ne-ajer-rrufeja-godet-avionin-video-55596" }