Panik në Angli, evakuohet Universiteti i Salfordit

Publikuar tek: bota, më 18:44 23-05-2017 Panik në Angli, evakuohet Universiteti i Salfordit

Universiteti i Salfordit në Angli është evakuuar disa minuta më parë ndërsa në vendngjarje ka prezencë të madhe të forcave speciale.

Universiteti bëri thirrje përmes internetit që asnjë person të mos i afrohet ndërtesës teksa po kryhet evkuuimi i plotë.

Mancherseri vijon të mbetet në alarm që prej sulmit kamikaz pas mesnate në një koncert të këngëtares Ariana Grande që shkaktoi 22 të vdekur dhe 59 të plagosur, shumë prej të cilëve fëmijë dhe adoleshentë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbradhet emri i terroristit që vrau 22 njerëz
Ndahet nga jeta aktori i famshëm në moshën 89 vjeçare, kanceri arriti ta mposhtë »
Article Logic
Execution time: 0.010843992233276
array(1) { ["section"]=> string(55) "panik-ne-angli-evakuohet-universiteti-i-salfordit-79710" }