Panik në Elbasan, zjarri djeg grumbullin e mbeturinave dhe rrezikon disa shtëpi private

Publikuar tek: aktualitet, më 21:58 21-08-2019 Panik në Elbasan, zjarri djeg grumbullin e mbeturinave dhe rrezikon disa shtëpi private Foto ilustruese

Një tjetër zjarr është regjistruar në minutat e fundit në qytetin e Elbasanit.

Një masiv me mbeturina është djegur dhe përhapja e flakëve po rrezikon disa shtëpi private. Vatra e zjarrit është regjistruar në rrugën drejt spitalit të qytetit.

Nga informacionet e fundit mësohet se kanë zbarkuar në terren dy automjete të forcave zjarrëfikëse.

Nuk ka të dhëna se cili është shkaku i ndezjes së zjarrit.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088410377502441
array(1) { ["section"]=> string(93) "panik-ne-elbasan-zjarri-djeg-grumbullin-e-mbeturinave-dhe-rrezikon-disa-shtepi-private-175978" }