Panik në Gërdec, të shtëna me armë zjarri drejt firmës private

Publikuar tek: aktualitet, më 08:09 04-04-2017 Panik në Gërdec, të shtëna me armë zjarri drejt firmës private

Të shënta me armë zjarri janë dëgjuar mëngjesin e sotëm pranë mbikalimit të Gërdecit në Tiranë.

Sipas policisë, autorët kanë qëlluar në drejtim të një firme inertesh, ndërsa informacioni ka mbërritur përmes një telefonate ne numrin 112.

Deri tani nuk raportohet për persona të lënduar, por policia e cila ka mbërritur në vendin e ngjarjes ka gjetur 19 gëzhoja model 56. 

Deri tani dyshohet se pronari i biznesit është përfshirë në një konflikt, duke skaktuar të shtënat nga persona ende të paidentifikuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksidenti në Levan-Telelenë, arrestohet shoferi, u plagos vetë dhe 3 të tjerë, nga plagët e ëma e moshuar ndërroi jetë
Përdhunoi të miturin në një barakë të braktisur, pranga pedofilit nga Tirana (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.011348962783813
array(1) { ["section"]=> string(67) "panik-ne-gerdec-te-shtena-me-arme-zjarri-drejt-firmes-private-74034" }