Panik në Gjermani, mbyllet për shkaqe misterioze Aeroporti i Hamburgut

Publikuar tek: bota, më 21:44 09-11-2017 Panik në Gjermani, mbyllet për shkaqe misterioze Aeroporti i Hamburgut

Aeroporti i Hamburgut është mbyllur mbrëmjen e sotme për shkaqe ende të paqarta dhe asnjë aeroplan nuk lejohet të ulet apo të ngrihet.

Ka raportime të pakonfirmuara se persona “të mistershëm” dhe “të paautorizuar” janë parë në pistën e aeroportit.

Një zëdhënës tha se aeroporti vijon të qëndrojë i mbyllur prej orës 20:20 të mbrëmjes së sotme, me kohën lokale, transmeton Newsbomb.al.

Ai tha se shkaku mund të jetë hyrja e personave të paautorizuar. Sakaq të gjitha fluturimet janë devijuar në aeroportet e Bremen dhe Hanoverit. /Newsbomb.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mega-operacion, policia kolumbiane konfiskon 12 ton kokainë
Familja shqiptare i shpëton dëbimit nga Gjermania falë ndërhyrjes së senatorit të Berlinit »
Article Logic
Execution time: 0.009364128112793
array(1) { ["section"]=> string(75) "panik-ne-gjermani-mbyllet-per-shkaqe-misterioze-aeroporti-i-hamburgut-99009" }