PANIK në KIEV, finalja e Champions Leagues mund të anullohet

Publikuar tek: sport, më 15:49 26-05-2018 PANIK në KIEV, finalja e Champions Leagues mund të anullohet

Teksa të gjithë po presin finalen e Champions Leagues, që është parashikuar të luhet sot në orën 20:45, në Kiev, mes Real Madridit dhe Liverpulit, një lajm nga Ukraina ka përhapur panik.

Sipas mediave ukrainase, sot ka patur 5 paralajmërime për bomba, në Kiev, nga persona anonim. Disa prej telefonatave janë vërtetuar që janë të rreme, ndërsa ende nuk janë zbuluar të tjerat.

Mediat ukrainase kanë raportuar se ndeshja finale mes Real Madridit dhe Liverpulit, mund të anulohet, nëse nuk garantohet siguria.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022172927856445
array(1) { ["section"]=> string(66) "panik-ne-kiev-finalja-e-champions-leagues-mund-te-anullohet-122201" }