Panik në Manhatan, helikopteri përplaset me gradaçelën

Publikuar tek: bota, më 19:29 10-06-2019 Panik në Manhatan, helikopteri përplaset me gradaçelën Aksidenti i helikopterit ne Manhatan

Departamenti i zjarrfikëses në Nju Jork ka konfirmuar se një helikopter u rrëzua nga një gradaçelë në Manhattan.

Përplasja ka ndodhur në zonë 51st Street dhe në 7 Avenue, pranë sheshit të njohur Times Square.

Departamenti i Zjarrëfikësve të New Yorkut e quan alarm të nivelit të dytë aksidentin e helikopterit me gradaçelën. 

helik.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0062630176544189
array(1) { ["section"]=> string(60) "panik-ne-manhatan-helikopteri-perplaset-me-gradacelen-167703" }