Panik në Moskë, ja çfarë u shfaq në qiell (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 18:44 03-08-2018 Panik në Moskë, ja çfarë u shfaq në qiell (VIDEO)

Mijëra qytetarë në Moskë janë bërë dëshmitarë të një fenomeni të rrallë.

Në qiellin mbi qytet në bulevardin Adropov, është shfaqur një re në formën e diskut fluturues.

Qytetarët kanë nxjerrë menjëherë telefonat dhe kanë nisur ta filmojnë. “Çfarë është ajo? Re? Duket si UFO...”, dëgjohet të thotë një qytetar që filmon me telefon.

Sipas ekspertëve bëhet fjalë për një fenomen natyror ku retë marrin forma të pazakonta.

Megjithatë qytetarët nuk janë të bindur. “Kjo është një shenjë se diçka e madhe pritet të ndodhë në vijim..”, komentojnë ata në rrjetet sociale.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022975921630859
array(1) { ["section"]=> string(53) "panik-ne-moske-ja-cfare-u-shfaq-ne-qiell-video-130054" }