Panik në plazhin e New Jersey-t në SHBA

Publikuar tek: bota, më 17:54 05-06-2015 Panik në plazhin e New Jersey-t në SHBA

Një “dallgë” gjigante që i është afruar bregut në plazhin e New Jersey-t në Shtetet e Bashkuara ka shkaktuar jo pak panik te personat që ndodheshin aty pranë.

Fenomeni i rallë, që është kapur në fotografi nga një roje bregdetare, në të vërtetë nuk është një dallgë shkatërruese cunami por një mjegull e dendur e megjithatë disa nga personat që ndodheshin në plazh e kanë patur të vështirë ta kuptojnë menjëherë dhe janë larguar të tmerruar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034827947616577
array(1) { ["section"]=> string(45) "panik-ne-plazhin-e-new-jersey-t-ne-shba-12783" }