PANIK në qelinë e burgut, shqiptari i vë zjarrin dyshekut

Publikuar tek: bota, më 09:12 28-05-2018 PANIK në qelinë e burgut, shqiptari i vë zjarrin dyshekut Foto ilustruese

Një shqiptar i cili ndodhet në paraburgim në stacionin e policisë në Larisa të Greqisë, ka përhapur panik pasi i ka vënë zjarrin dyshekut duke bërë që dhoma të përfshihej nga flakët.

Për fat të mirë sistemi automatik i fikjes së zjarrit ka qenë efektiv, duke evituar edhe dëmtime  të personave që ndodheshin në paraburgim.

Nuk dihen ende se kush është arsyeja që i burgosuri shqiptar i vuri zjarrin dyshekut të dhomës.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099790096282959
array(1) { ["section"]=> string(63) "panik-ne-qeline-e-burgut-shqiptari-i-ve-zjarrin-dyshekut-122347" }