Panik në SHBA, një person hap zjarr në qendër të qytetit, disa të plagosur

Publikuar tek: bota, më 14:29 16-09-2017 Panik në SHBA, një person hap zjarr në qendër të qytetit, disa të plagosur

Një person i paidentifikuar ka hapur zjarr sot në qëndër të Columbia-s në SHBA.

 Të shtënat kanë ndodhur në kohën kur zona ishte e populluar dhe si pasojë kanë mbetur disa persona të plagosur.

Policia e Columbias ka nisur kërkimet për motivin e ngjarjes dhe për identifikimin e autorit.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012548923492432
array(1) { ["section"]=> string(78) "panik-ne-shba-nje-person-hap-zjarr-ne-qender-te-qytetit-disa-te-plagosur-92583" }