Panik në stadiumin shqiptar, helikopteri ulet papritmas në mes të fushës (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 14:28 08-10-2017 Panik në stadiumin shqiptar, helikopteri ulet papritmas në mes të fushës (VIDEO)

Sot, ishin planifikuar të zhvilloheshin takimet e Kategorisë së Dytë në Kampionatin Shqiptar të futbollit.

Gjithçka ka shkuar mirë, ndërkohë që në stadiumin ku po luhet takimi mes Butrintit dhe Gramozit për një moment është pëhapur panik, për shkak se është ulur një helikopter i emergjencës.

Nuk dihet arsyeja se pse është nevojitur kjo urgjencë dhe pse ky helikopter ka zbritur pikërisht në fushën ku do luhej ky takim, por lajmi i mirë është fakti se, gjithçka ka zgjatur shumë pak kohë, duke i lënë vendin zhvillimit në qetësi të plotë të takimit mes Butrintit dhe Gramozit.

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023553133010864
array(1) { ["section"]=> string(83) "panik-ne-stadiumin-shqiptar-helikopteri-ulet-papritmas-ne-mes-te-fushes-video-95164" }