Panik për të shtëna me armë në aeroportin e New York, policia evakuon pasagjerët

Publikuar tek: bota, më 06:15 15-08-2016 Panik për të shtëna me armë në aeroportin e New York, policia evakuon pasagjerët

Të shtëna me armë në aeroportin e New York, “John Kenedy” ka bërë që të evakuohen pasagjerët për arsye sigurie.

Mediat bëjnë me dije se janë evakuar pasagjerët e terminalit 1 dhe 8 të aeroportit.

Policia është njoftuar se të shtëna ka patur në tërminalin 8 dhe ka evakuar fillimisht këtë tërminal, më pas është njoftuar se të shtëna ka edhe në terminalin 1 duke bërë kështu të evakuohen edhe pasagjerët e këtij terminali.

Ende nuk dihet nëse ka të plagosur, por në vëndngjarje nuk janë gjetur as gëzhoja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Autobomba i afrohet ushtarëve të Assad, ja çfarë ndodh pak sekonda më pas (Foto)
Lojrat Olimpike “Rio 2016”: Grabiten me armë 4 notarë të SHBA »
Article Logic
Execution time: 0.0079100131988525
array(1) { ["section"]=> string(85) "panik-per-te-shtena-me-arme-ne-aeroportin-e-new-york-policia-evakuon-pasagjeret-49743" }