Panucci publikon listën zyrtare të kombëtares, RIKTHEN 4 futbollistë të mëdhenj

Publikuar tek: sport, më 11:12 29-09-2017 Panucci publikon listën zyrtare të kombëtares, RIKTHEN 4 futbollistë të mëdhenj

Trajneri i Përfaqësueses, Cristian Panucci sapo ka bërë publike listën me lojtarët e grumbulluar për dy takimet e fundit në fazën e grupeve për eleminatoret e Botërorit “Rusi 2018”.

Për ndeshjet e datave 6 dhe 9 Tetor, trajneri italian ka grumbulluar 26 lojtarë. Të gatshëm për sfidën me  Italinë do të jenë edhe futbollistët Mavraj, Roshi e Kukeli, të cilët janë të skualifikuar ndaj Spanjës. Rikthehen Sokol Cikalleshi, Taulant Xhaka, Ermir Lenjani dhe Ergys Kaçe.

lista.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14208507537842
array(1) { ["section"]=> string(84) "panucci-publikon-listen-zyrtare-te-kombetares-rikthen-4-futbolliste-te-medhenj-94139" }